Carbotex Povlak na polštářek 40×40 cm – Harry Potter Bradavická škola

Tento nejprodávanější produkt Carbotex Povlak na polštářek 40x40 cm - Harry Potter Bradavická škola originál od výrobce Carbotex jednoduše můžete pořídit právě zde za akční cenu! Nabídka od 89 Kč
Cena: 89 Kč

Na tajemně vyhlížejícím povláčku je škola čar a kouzel v Bradavicích, čekající na příjezd budoucích čarodějů. Možná je mezi nimi i slavný Harry Potter. Hrad má rozsvícená světla a možná právě teď, moudrý klobouk přiřazuje mladým čarodějům jejich koleje. Uprostřed povláčku je velký erb Hogwartsu.
Erb reprezentuje čtyři Bradavické koleje – Nebelvír, Havraspár, Mrzimor a Zmiozel. Povlak na polštářek je krásným a praktickým doplňkem každého pokoje. Nabízíme samostatný povlak, který povlečete na polštář, který již máte doma. Je také možné si u nás koupit jednobarevný polštář, který vložíte do zakoupeného povlaku. Povlakem na polštářek vneste příjemnou atmosféru do pokojíčků Vašich dětí. Povlak je vyroben ze 100% polyesteru, který je velmi měkký a heboučký. Rozměry povlaku jsou 40×40 cm a lze jej prát i v domácí pračce, vhodný pro alergiky.

Proč si pořídit povlak na polštářek Harry Potter Bradavická škola?

  • Rozměry: 40×40 cm
  • Zapínání na zip
  • Kvalitní, stálobarevný potisk
  • Vhodný pro alergiky
  • Zdravotně nezávadné (Öko-Tex Standard certifikát)

Materiál Polyester
Barva Modré
Rozměr 40 x 40 cm
Motiv Harry Potter

Další produkty z kategorie Dětské polštářky

Další produkty od výrobce Carbotex


Top